Květinářství

Nabídka

Prodejní doba

Roznáška květin • Kytice do ruky Znojmo


Roznášková služba

Čerstvé řezané květiny pro každou příležitost

Nabízíme rozvoz květin v oblasti Znojmo a širokém okolí. Kytice do ruky - ke kytici můžeme přiložit nejen přání, čokoládu výborné kvality, sekt ale i dárek ve formě plyšáka a to vše na přání zákazníka. Doručení květin je ve vysoké kvalitě a včas. Můžete si vybrat ze široké nabídky našich květinových vazeb, květiny jsou vždy čerstvé. Doručujeme i smuteční vazbu, včetně věnců na místo určení zákazníkem.

Objednání kytice

Objednávat můžete osobně na prodejně ve Znojmě, Tovární 14, e-mailem: vladimiraskalnikova@seznam.cz nebo telefonicky: tel. 773 567 972.
Cena rozvoz Znojmo: 130 Kč, okolí Znojma - Přímětice, Suchohrdly, Kuchařovice, Dobšice, Oblekovice, Nový Šaldorf: 160.- Kč, ostatní 12 Kč / 1 km.
Příplatek: doručení po 17.00 hod / 150.- Kč, sobota 12.00 – 17.00, neděle a státní svátek 9.00 – 16.00 / 150.- kč.
Platba je možná hotově na prodejně nebo převodem na účet Fio Banka, č.ú. 2200396686/2010.
Kytici si můžete vybrat v galerii dárkových kytic.

Doručíme květiny včas a v kvalitě, jakou čekáte


Roznášková služba

V případě nepřítomnosti příjemce si vyhrazujeme právo zanechat kytici u náhradního příjemce - člen rodiny, soused, kolega apod. V případě opakované cesty na uvedenou adresu jsme oprávněni si účtovat znovu dopravu a náklady s tím související (jednotný paušální poplatek Kč 150,-). Doporučujeme u každé objednávky uvést telefonní kontakt příjemce. Garantujeme pouze doručení v časovém rozmezí dvou hodin. Potvrzení i fotografii o dodání kytice můžeme potvrdit jako sms, nebo emailem na přání zákazníka. Pokud Vaše přání nenajdete u nás v katalogu, jsme maximálně ochotni vyjít vstříc Vašim představám.

Potěšte své blízké!

Galerie dárkových kytic

Copyright © Květiny Znojmo | 2016 Vyrobil WEBdesign Znojman